Autodoprava Doležel

Nákladní autodoprava

Nabízíme kompletní přepravu vašeho zboží. Díky mnohaletým zkušenostem našich pracovníků jsme schopni svým zákazníkům zajistit služby na velmi vysoké úrovni, v požadovaném termínu a za příznivé ceny.

Kam jezdíme

Naší největší specializací je přeprava do Německa, ale postaráme se také o přepravu do dalších zemí EU a jiných oblastí (Švýcarsko, Belgie, Holandsko, Slovensko a Lichtenštejnsko). Samozřejmostí je vyřízení všech přepravních formalit včetně celního odbavení zásilek a potřebných pojištění.

Doprava do Německa

Potřebujete-li expresní přepravu do Německa jste na správné adrese. Naše vozy jezdí do Německa několikrát do týdne. Disponujeme velmi dobrou orientací v této destinaci. Mezi naše přednosti patří rychlost dodání vaší zásilky a bezkonkurenční cena našich služeb. V případě zájmu nás neváhejte oslovit v poptávkovém formuláři. Na vaše přání vám vypracujeme zdarma nezávaznou cenovou nabídku.

Vozový park

Náš vozový park naleznete v sekci fotogalerie.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. rozumím